Klient Indywidualny

Informacje szczegółowe

Pożyczka gotówkowa

Wsparcie finansowe.

To jedna z najszybszych i najbardziej popularnych form pozyskania pieniędzy. Można ją wziąć na dowolny cel i nie trzeba się z tego w żaden sposób tłumaczyć, np. na niewielki remont, wymianę sprzętu domowego, wakacyjny wyjazd, nowy rower czy cokolwiek innego.

Współdziałamy ze wszystkimi bankami i dlatego przeprowadzimy gruntowną analizę, aby znaleźć dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

Warto zaufać profesjonalistom KRUDO w doborze najodpowiedniejszej opcji, ponieważ pożyczki w poszczególnych bankach różnią się znacząco procedurami udzielania, kwotami osiągalnymi, oprocentowaniem czy pozostałymi kosztami.

Kredyt Hipoteczny

Kredyt brany na konkretny cel

To kredyt na określony cel związany z nieruchomością, np. zakup mieszkania czy działki, budowę domu, którego zabezpieczeniem jest hipoteka (ograniczone prawo rzeczowe, które daje kredytodawcy, w tym przypadku bankowi, zabezpieczenie w sytuacji niespłacenia przez kredytobiorcę zobowiązania). Wyróżnia go, zestawiając np. z pożyczką gotówkową,  w głównej mierze wysoka kwota kredytu oraz długotrwały czas spłaty. W przypadku kredytów hipotecznych, znaczenie dla banków mają, między innymi, takie czynniki, jak: wkład własny kredytobiorcy oraz jego zdolność kredytowa. Wymagany wkład własny w każdym banku, może być inny, tak jak i zdolność danego kredytobiorcy, gdyż każdy wylicza ją inaczej. Po to, by nie odwiedzać każdego z licznych banków szukając najkorzystniejszych warunków dla siebie, czekać w kolejkach i samodzielne dokonywać analiz, wybierz KRUDO. Znamy procedury udzielania kredytów hipotecznych i wiemy co jest akceptowalne i w jakim banku. Tę wiedzę zdobywaliśmy przez lata i bezpłatnie za Ciebie wszystko przeanalizujemy. Wybierając najkorzystniejszą opcję, zaoszczędzimy nie tylko Twój cenny czas, ale i Twoje pieniądze.

Pożyczka Hipoteczna

Pożyczka na dowolny cel

Jeżeli jesteś właścicielem domu, mieszkania lub działki, masz w ręku niezwykły atut. Możesz skorzystać z pożyczki hipotecznej na dowolny cel – nowy samochód, wymarzone wczasy dookoła świata, spory remont domu czy zagraniczne stypendium dla dziecka. Co najważniejsze – jest to tańsza opcja niż pożyczka konsumpcyjna. Ciekawostką jest to, że chociaż pożyczka hipoteczna to dobra metoda kredytowania zwiększonych wydatków rodziny, wciąż niewiele osób wie o jej istnieniu. To rezultat schematycznego sposobu myślenia – że obciążając hipotekę można pożyczyć tylko na określony cel. Wielość ofert kredytów bankowych może przyprawić o zawrót głowy, dlatego to my wszystko pomożemy załatwić. Przeprowadziliśmy przez ten procent już wielu zadowolonych klientów.

Kredyt Konsolidacyjny

Udzielany na spłatę zadłużenia

Udzielany na spłatę kilku długów w bankach czy organach pożyczkowych. Pozwala na spłatę w jednej niższej racie. Kredyt konsolidacyjny często jest najlepszym sposobem na ocalenie naszych finansów, gdyż zmniejsza comiesięczne obciążenia budżetu domowego. Bardzo często jest jedynym sposobem na sfinansowanie naszych potrzeb. W większości wypadków kredyty bierzemy, gdy nasza sytuacja jest stabilna i jesteśmy przekonani, że następną ratę z łatwością spłacimy, ale życie bywa na tyle brutalne, że czasem stawia nas w sytuacji, w której nie mamy pieniędzy na pokrycie bieżących zobowiązań. Spadają na nas trudności w pracy, raty za sprzęt gospodarstwa domowego, do tego rata za samochód i pożyczkę gotówkową. Myślę, że taki scenariusz jest znany wielu osobom. My wiemy co zrobić w takiej sytuacji. Nie zwlekaj – drzwi naszego biura są otwarte. Pomożemy i bezpłatnie doradzimy.

Telefon Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń, a sekretariat udzieli informacji.

Numer do sekretariatu

+48 503 727 555