KRUDO

Poprzedni
Następny

Nasze biuro nieruchomości
jest inne niż wszystkie, które znasz

albowiem łączymy tu doświadczenie z pasją.

Naszą misją jest budowanie trwałych relacji z naszymi klientami opartych na wzajemnym zaufaniu i szczerości. Pracują tu osoby, które kochają ludzi, są otwarte, zaangażowane i  ponad wszystko stawiają na jakość świadczonych usług. 

KRUDO to miejsce

gdzie w przyjaznej atmosferze, przy pysznej kawie porozmawiamy, jak partnerzy o biznesie.

Działamy kompleksowo i jednocześnie profesjonalnie. Sprzedając z nami nieruchomość, kupisz nową, otrzymasz finansowanie oraz ubezpieczysz ją  i swoje życie. Przeprowadzimy Cię sprawnie przez cały proces, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Współpracujemy z wieloma innymi biurami nieruchomości, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz prawie ze wszystkim bankami działającymi na rynku polskim. Oferta jest taka sama jaką zaproponuje Tobie doradca bezpośrednio w oddziale banku, ale my dodatkowo sprawdzimy, gdzie masz szansę na lepszą.

Kredyty, ubezpieczenia, nieruchomości – wszystko w jednym miejscu.

Cenisz  swój czas, pieniądze i lubisz czuć się bezpiecznie, a jednocześnie oczekujesz nie tylko zwykłego aktu kupna czy sprzedaży, ale przede wszystkich profesjonalnego doboru indywidualnego rozwiązania, w pełni dostosowanego do Twoich potrzeb? Trafiłeś we właściwe miejsce.

KRUDO

Kredyty, ubezpieczenia, nieruchomości

Powstało z myślą o tych wszystkich, którzy cenią sobie swój czas, pieniądze i spokój ducha, a jednocześnie oczekują nie tylko zwykłego aktu kupna czy sprzedaży, ale przede wszystkich profesjonalnego doboru indywidualnego rozwiązania, w pełni dostosowanego do swoich potrzeb.

Oferujemy pracę

Potrzebujemy Twojej wiedzy i umiejętności, aby tworzyć lepsze jutro.

Możesz aplikować na wszystkie nasze oferty pracy, jeżeli aktualnie jest ogłoszony nabór. Załącz swoje CV, list motywacyjny i wyślij do nas. W ciągu kilku następnych dni postaramy się z Tobą skontaktować.

Nasz proces rekrutacji zazwyczaj składa się z dwóch etapów spotkań rekrutacyjnych. Ponieważ zależy nam na efektywności działania, możemy także zaprosić Cię na video interview. Często korzystamy również z dodatkowych narzędzi oceny, aby lepiej poznać kandydatów i wybrać odpowiednią osobę na konkretne stanowisko.

Telefon Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń, a sekretariat udzieli informacji.

Numer do sekretariatu

+48 503 727 555