Visual Staging

Przyspieszenie sprzedaży, wzrost wartości nieruchomości.

Poprzedni
Następny

Cyfrowy design

Nieruchomość w zupełnie innym świetle.

Visual Staging to usługa, która daje niesamowitą możliwość ujrzenia naszej nieruchomości w zupełnie innym świetle. To jakby spojrzenie w przyszłość. W wirtualny sposób możesz zobaczyć, jak po wykończeniu nieruchomości czy remoncie, zmienia się i pięknieje wnętrze.

Cyfrowy design sięga tam, gdzie wyobraźnia często już nie sięga oraz pozostawia niesamowite wrażenia. Każdy dom, mieszkanie, biuro ma w sobie coś czego nie widać gołym okiem, nieodkryty potencjał, który można wykorzystać. Mocno w to wierzymy.

Skuteczny marketing

Pobudza wyobraźnię i nadaje drugie życie nieruchomości.

Visual staging to skuteczny marketing i profesjonalna prezentacja, która pomaga sprzedać te nieruchomości, które na pierwszy rzut oka mogą się wydawać mniej atrakcyjne. Wirtualna rzeczywistość doskonale pobudza wyobraźnię i nadaje drugie życie nieruchomości.

Dokumentacja techniczna z opisem, w tym rzuty pomieszczeń oraz zrobione przez nas zdjęcia Twojej nieruchomości będą podstawą do rozpoczęcia prac wizualizacji. Niezbędne będzie także konsultacyjne dobranie stylu oraz sposobu zaprojektowania całej przestrzeni i poszczególnych pomieszczeń. To gra zespołowa i robimy to wspólnie z naszym Klientem, tak długo aż stwierdzi, że jest zadowolony. Przygotujemy kompleksowy projekt, a na specjalne życzenie możemy zrobić kosztorys i listę wyposażenia.

Efekt: przyspieszenie sprzedaży, wzrost wartości nieruchomości, większe zainteresowanie ofertą, argument w negocjacjach.

Telefon Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń, a sekretariat udzieli informacji.

Numer do sekretariatu

+48 503 727 555